BERETTA

12.07.2013 13:55

Od roku 1950 investuje skupina Riello do rozvoje technologií vyrábějících zařízení značky Beretta.

Historie značky Beretta začíná v září roku 1950. Firma začala působit v odvětví metalurgie a zároveň pracovala pro velké italské a mezinárodní průmyslové koncerny, od počátku se vyznačuje dobrou jakostí a nezávadností vyráběných zařízení. Postupně se firma Riello začala soustředit na oblast vytápění obytných domů, která se stala základem budoucího zaměření firmy. Díky pokrokům vědy spustila skupina Riello výrobů kotlů vytápěných olejem pod vlastní značkou Beretta. U zrodu tohoto strategického zaměření stála na tehdejší časy úplně inovatitní koncepce, zařízení jsou vcelku samostatné a z jejich vlastností vynikají především komfort obsluhy a také úspora pro běžného uživatele.

V roce 1973 přišel druhý, pro firmu důležitý zlom. Skupina Riello , jako první v Itálii, zavedla výrobu plynových závěsných kotlů. V době topné krize se ukázal plyn jako ideální zdroj pro systém vytápění obytných domů. Skupina Riello byla jednou z prvních, která dosáhla zavedení této alternativy a započala novou výrobu. S časem konkurenceschopnost firmy v sektoru vytápění obytných domů tak vzrostla, že se Beretta stala referenčním bodem celého trhu. Od tohoto okamžiku firma pokračovala v této činnosti, investovala do rozvoje a kvality, implementovala zásadní změny ve struktuře a organizaci, aby si poradila s výzvami dnešního trhu. I přes uplynulá léta zůstala strategie firmy stejná – odpovědně a včas reagovat na změny a současně se neustále angažovat v ochraně životního prostředí. Dnes, tak jako v počátcích firmy – klíčovou hodnotou firmy Riello je snaha vypracovat každý detail k dokonalosti a jednoduše věnovat dostatek pozornosti výrobku i nabízeným službám.

Výrobní struktura koncernu Riello zahrnuje 8 výrobních podniků. 10. srpna 2001 spustila výrobu  osmá továrna, která se nachází v Polsku, v Toruni. Koncern v tomto závodě vyrábí závěsné kotle a ohřívače vody určené kromě Polska i na jiné evropské trhy. Firma RUG Riello Urzadzenia Grzewcze S.A. rozšířila svou působnost také o obchodní a vzdělávací činnost. Spolu s výhradním dovozcem do České republiky firmou SCHMIDTTRADING s.r.o. organizuje školení jak pro servisní tak i montážní firmy.

Vyhledávání

Kontakt

CUBE-podlahové topení s.r.o. CUBE - podlahové topení s.r.o.
Vesecká 1028
46312 Liberec

Výdej zboží - nutné tel. avízo

doba pro komunikaci:
po-pá 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 772 000 800

Technické dotazy:
+420 736759137

(+420 604106593)
IČ 06138977
DIČ CZ06138977